עמיר קרן הגדלת מכירות בשיטת הגישור

סדנאות, קורסים, ניהול מערכי מכירות

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • בלוג

 • איך תשמרו על מוטיבציה גבוהה של אנשי המכירות לאורך זמן?

  שאלה שנשאלה ע”י איש מכירות וותיק במסגרת הכנה לקורס מכירות מקיף לאנשי מכירות בחברה גדולה ומובילה. 

  לפני כל קורס מכירות, אני מקפיד לשלוח שאלון קצר לאנשי המכירות ומבקש מהם לשתף מהן הציפיות שלהם מהקורס. אילו נקודות היו רוצים לחזק בתהליך המכירה ומהם האתגרים העומדים בפניהם, כך אני מתאים את תכני הקורס בצורה מדוייקת למשתתפים.

  יום של איש מכירות מורכב מהצלחות וסירובים (וכל מה שבינהם). איש המכירות עובר משמחת ההצלחה ל”באסת” פספוס המכירה בפערים של דקות בודדות. רכבת ההרים הזו, עלולה לפגוע באנרגיה של איש המכירות ולהשפיע על ההצלחות שלו בפגישות הבאות במהלך היום.

   4 המלצות שיעזרו לכל איש מכירות לשמור על מוטיבציה גבוהה

 • שמת לב שאמיל”י כבר לא מוכרת?

  שמתם לב ששיטות המכירה הוותיקות שבאמצעותן עשיתם עסקאות ומכירות שנים רבות כבר לא עובדות?למה רוב האנשים צועקים או קופצים כאשר הם נבהלים? 

  הגורם לכך הוא היצר ההישרדותי שטבוע בנו מאז ימות האדם הקדמון שמייצר ללקוחות שלנו סדרי עדיפות מוזרים – ראשית, הלקוחות יחפשו מענה לרצון שלהם לא להיפגע ולא להפסיד ורק אח”כ הם יתפנו לחשוב על דברים נוספים.

  היצר המובנה הזה גורם ללקוחות שלנו להיות דרוכים וחשדניים, לפני שיתעניינו באפשרות להרוויח הלקוחות יחפשו את “האיום” וינסו לשמור על עצמם על מנת שלא יפסידו ולא יפגעו. זה בא לידי ביטוי בשאלות שהם שואלים על המוצר והשרות (לא, הם לא לקוחות קשים), הם יבקשו לקבל המלצות והם יחפשו כל פיסת מידע שיכולה לחזק את הבטחון שלהם בהחלטת הקניה.

  איך עוזרים לאמי"לי למכור?

BizMakeBiz פותח ע"י